Ξεκίνα την καριέρα σου στην Αmbience

ΘΕΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

Customer Service Agent

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ

Στην Ambience πιστεύουμε ότι η δουλειά μας είναι να δημιουργούμε το χώρο που χρειάζονται οι πελάτες μας, ώστε να αναπτυχθούν και να πετύχουν τους στόχους τους. Ενδιαφέρεσαι να εργαστείς για πρώτη φορά ή να συνεχίσεις την καριέρα σου σε θέση εργασίας που σχετίζεται με τηλεφωνική επικοινωνία και εξυπηρέτηση πελατών; Επιθυμείς να γίνεις μέλος μιας εταιρείας που αποτελείται από έμπειρους επαγγελματίες με πάθος για το αντικείμενό τους; Ενδιαφέρεσαι να ενταχθείς σε ένα ευχάριστο περιβάλλον εργασίας που ταυτόχρονα θα σου παρέχει ασφάλεια και ευκαιρίες συνεχούς ανάπτυξης των ικανοτήτων σου; Αν η απάντηση σου στα παραπάνω ερωτήματα είναι θετική, κάνε αίτηση τώρα και διεκδίκησε την ευκαιρία να εργαστείς άμεσα στην εταιρεία μας ως εκπρόσωπος εξυπηρέτησης πελατών.

Βασικές αρμοδιότητες ρόλου:

  • Διαχείριση εισερχόμενων κλήσεων
  • Διερεύνηση των αναγκών των πελατών και υποβολή προτεινόμενων λύσεων
  • Παροχή πληροφοριών και απαραίτητων διευκρινίσεων αναφορικά με αιτήματα πελατών
  • Τήρηση και ενημέρωση αρχείου τμήματος

Δεξιότητες

  • Άριστες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Πελατοκεντρική προσέγγιση/Προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση του πελάτη
  • Εστίαση στην επίτευξη των αποτελεσμάτων

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Προοπτικές εργασιακής εξέλιξης
  • Συνεχής εκπαίδευση και ανάπτυξη δεξιοτήτων
  • Κίνητρα για συνεχή βελτίωση
  • Ευχάριστο και συνεργατικό εργασιακό περιβάλλον
  • Δυνατότητα τηλεργασίας υπό προϋποθέσεις

Αν αισθάνεσαι ότι ταιριάζεις στο παραπάνω προφίλ και ενδιαφέρεσαι να ενταχθείς σε ένα δυναμικό περιβάλλον εργασίας, περιμένουμε να σε γνωρίσουμε και να αξιολογήσουμε από κοινού τη δυνατότητα συνεργασίας μας.

CRITERIA

Προφίλ υποψηφίου

  • Απόφοιτος Λυκείου/ Απόφοιτος Ανώτερου ή Ανώτατου Εκπαιδευτικού Ιδρύματος
  • Εξοικείωση με συστήματα και πρακτικές CRM
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ και MS Office
  • Πολύ καλή γνώση αγγλικής γλώσσας

Επιθυμητά προσόντα:

  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχο ρόλο/θέση εργασίας και σε πωλήσεις υπηρεσιών

    Εκδήλωση Ενδιαφέροντoς

    Στείλτε μας το βιογραφικό σας και θα επικοινωνήσουμε μαζί σας μόλις βρούμε μία θέση για εσάς.

    *Παρακαλώ συμπληρώστε τα πεδία που είναι με αστερίσκο